Zasklenie
Izolačné sklo (dvojsklo) sa skladá z dvoch tabúľ plaveného skla - floatu, izolačné sklo (trojsklo) z troch tabúľ. Sklenené tabule sú od seba oddelené dištančným rámikom-lištou. Štandartne používame plastové rámiky TGI.

Izolačné sklá sa vyrábajú vo viacerých typoch podľa hodnoty súčiniteľa prechodu tepla 'U', ktorá sa mení v závislosti od zloženia skla, to znamená hrúbka tabúľ, druh použitého skla s pokovovaním, šírka medzery, druh použitej výplne medziskleného priestoru.

Typy izolačných skiel
ZO GLOBAL PLUS

Moderné izolačné sklo s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Je zložené z tabúľ plaveného skla float, z ktorých jedna má na vnútornej strane nanesenú tenkú vrstvu ušlachtilého kovu. Táto vrstva len nepatrne mení čírosť a priehľadnosť skla. Efekt tejto vrstvy je, že takmer úplne odráža tepelné žiarenie, prirodzene unikajúce z interiéru.a vracia ho naspät. V tomto prípade sa dosahuje hodnota U=1,1 až 0,6 v závislosti od konštrukcie izolačného skla.

Výhody izolačných skiel
Výrazne lepšie tepelnoizolačné vlastnosti, znižujúce únik tepla, zníženie hlučnosti v interiéri, zľahčenie údržby-čistenia okien.

Vzorované sklá
Ak potrebujete za sklom intímnu zónu (sprcha, toaleta, špajza, pivnica, garáž, presklené schodisko, vstup a pod.), použite niektoré z nami ponúkaných vzorovaných skiel:
Kôra
Kôra bronz
Silvit
Krizet
Delta
Chinchila
Chinchila bronz
Madeira
Master Care
Master Point